Цирконієві коронки

Мабуть, ніхто не посперечається з тим, що естетичний аспект під час протезування зубів має величезне значення для будь-якої людини, особливо якщо врахувати той факт, що на сьогодні багато молодих людей страждають від проблем із зубами вже в досить-таки молодому віці.

Для вирішення цієї проблеми сучасна стоматологія пропонує такий функціональний і естетичний спосіб, як протезування цельнокерамическими коронками. З розвитком технологій і введенням до складу таких коронок, кмк діоксид цирконію, коронки цельнокерамические стали не лише функціонально витривалішими, міцнішими, але і зовні найбільш наближеними до природних зубів.

Приклади наших робіт

Оксид цирконію – найнадійніший інноваційний матеріал, який відрізняється високою мірою біосумісності із зубами. Саме тому коронка з діоксид цирконію, ціна на яку трохи вища, ніж ціна на металокерамічну коронку, так підкуповує своїми естетичними властивостями. Надійність і міцність – також важливі чинники, які впливають на бажання пацієнтів використати саме такі коронки для реставрації своїх зубів.

Цирконієві коронки

Коронки з цирконію: основні переваги

  • їх установка не вимагає депульпирования зуба, що дозволяє зберегти його живим
  • діоксид цирконію гиппоаллергенен, що звужує список протипоказань до його установки, а значить – вірогідність виникнення подальших проблем
  • коронки з діоксиду цирконію не окислюються, не викликають алергію
  • не темніють і не міняють з часом свій колір;
  • коронки з діоксиду цирконію дуже легкі.

Також слід зазначити, що оксид цирконію має природну прозорість, тобто коронки максимально пропускають світло, за рахунок чого виглядають абсолютно природно. Звичайно, ціна на цирконієві коронки дещо вищий в порівнянні з цінами на коронки з інших матеріалів, проте обумовлена вона не стільки вартістю самого матеріалу, скільки складністю технології виготовлення зубних коронок з оксиду цирконію.

Автоматизація процесу виготовлення цирконієвих коронок в “КОРАЛ ДЕНТ” – запорука надійності і довговічності таких конструкцій.

У стоматологічній клініці “КОРАЛ ДЕНТ” зубні коронки з оксиду цирконію виготовляються із застосуванням комп’ютерної технології cad/cam, яка принципово відрізняється від литва металокераміки ручним способом. Комп’ютерна програма фіксує фору моделі майбутньої коронки, яку до цього прочитує лазерний сканер. Потім в цій же програмі моделюється каркас необхідної форми, а з цілісного блоку оксиду цирконію здійснюється фрезерування за допомогою спеціального апарату.

Оскільки система реагує навіть на мікронні відхилення, такий процес автоматизації мінімізує виникнення яких-небудь помилок. Як результат – конструкція коронок, що відрізняється точністю, високою міцність. І відсутністю запалень в області ясен.

У стоматологічній клініці “КОРАЛ ДЕНТ” завдяки таким надійним, нешкідливим, довговічним і комфортним методам фахівці надовго збережуть ваші зуби здоровими!

Записатися на консультацію