Лікування пульпіту і періодонтиту

Ендодонтія – лікування системи корневих каналів.

 

Немає нічого кращого за природній здоровий зуб. Але іноді Ваш зуб потребує лікування кореневих каналів (ендодонтичного лікування) для того, щоб повноцінно функціонувати в порожнині рота.

 

Ендодонтія вимагає від лікаря високої майстерності, глибоких знань, терпіння і сучасного технічного оснащення. Грамотне лікування кореневих каналів є фундаментом для подальшого відновлення функції та естетики зуба.

 

Лікування кореневих каналів в клініці КОРАЛ ДЕНТ.

 

Перед початком лікування проводять діагностику за допомогою високоякісного радіовізіографа.

Індивідуально підбирають анестетик.

Зуб ізолюють за допомогою спеціальної тонкої гумової завіси.

Очищення кореневих каналів проводять ручними і машинними інструментами, здатними обробити навіть найвужчий або викривлений канал. Для цього необхідні найтонші інструменти. Наші лікарі працюють системами MTWO, RaSi, Protaper-файлами та іншими усіма доступними на нашому та зарубіжному ринку Ni-Ti інструментами. Тому кореневі канали, які раніше вважалися непрохідними, швидко та якісно виліковуються.

Промивання кореневих каналів здійснюють спеціальними антисептичними засобами, які проникають в усю систему каналів зуба. Для посилення лікувальних властивостей препаратів використовують ультразвук.

За необхідності провоять тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними препаратами з метою посилення протизапальної дії. Для лікування каналів в нашій клініці застосовують найсучасніші препарати, що сприяють утворенню кістки. Таких препаратів є кілька, деяким з них властивий додатковий антимікробний ефект, а деякі можна залишати на тривалий термін (до 6 місяців) без зниження лікувальних властивостей у тому разі, якщо пацієнту потрібно перервати лікування на деякий час.

Щільне, герметичне заповнення каналів постійним матеріалом виключає повторне інфікування.

Наші лікарі відповідально ставляться до своєї роботи, тому складні випадки вони контролюють, пацієнтів викликають на контрольні рентгенограми після лікування кореневих каналів.

На останній стадії лікування функціонування та зовнішній вигляд зуба відновлюються декількома способами (залежно від зруйнованості зуба):

або за допомогою пломбувального матеріалу (реставрація);

або за допомогою вкладки;

або за допомогою коронки.

В нашій клініці Корал Дент також є можливим переліковування попередньо невдало проведеного лікування кореневих каналів, що в багатьох випадках дозволяє врятувати зуб від видалення.

 

Тільки якісно вилікуваний і запломбований зуб може стати опорою для мостів, коронок та інших ортопедичних конструкцій на довгі роки!

 

Методи лікування, які ми використовуємо, та професіоналізм наших лікарів дозволяють врятувати навіть значно зруйновані або дуже інфіковані зуби, запобігти ускладненням, які призвоять до втрати зубів, серйозних захворювань м’яких та кісткових тканин.

Записатися на консультацію