Імпланти Neobiotech

Нестача одного або кількох зубів не лише псує посмішку, а й завдає шкоди здоров’ю. Тривала відсутність зуба чи кількох елементів зубного ряду позначається на стані усієї щелепи. Змінюється прикус, сусідні зуби можуть нахилятися у різні боки, розхитуватися. Імплантація швидко та ефективно вирішить цю проблему.

За статистикою, 86% пацієнтів обирають саме незнімне протезування. Перед імплантацією пацієнту надається вибір серед брендів імплантів. Імплантація зубів за допомогою імплантів Neobiotech має високий ступінь приживлюваності та гарантує комфортну експлуатацію імпланта протягом багатьох років життя. Оскільки титан в імплантах з’єднується зі щелепою, імпланти Neobiotech не будуть ковзати, видавати шум чи викликати пошкодження кісток, як мости чи незнімні протези.

Імпланти Neobiotech 1

Коли необхідно проводити імплантацію зубів?

 • У вас відсутній один або декілька зубів;
 • Ви хочете мати гарну посмішку та позбутися комплексів;
 • Ви не можете або не бажаєте носити зубні протези;
 • Ви хочете покращити свою вимову;

Чи усім можна встановлювати зубні імпланти?

Для імплантації зубів існує низка обмежень, але у багатьох випадках пацієнти не мають протипоказань до імплантації. Зубні імпланти Neobiotech можна ставити, якщо:

 • щелепа досягла повного розвитку і зуби не такі рухливі, як у підлітковому віці;
 • пацієнт має достатньо кісткової тканини для фіксації імплантів;
 • у пацієнта здорові тканини ротової порожнини та немає вогнища запалення;
 • у пацієнта немає захворювань, що впливають на загоєння кісток.

Це базові вимоги щодо імплантації зубів за допомогою імплантів Neobiotech. Як і будь-яка операція, операція з імплантації зубів пов’язана з деякими ризиками для здоров’я. Однак з якісними імплантами, як наприклад, імпланти Neobiotech проблеми виникають рідко, а якщо і виникають, то легко піддаються лікуванню. У кожного пацієнта особливий випадок, тому детально план лікування потрібно обговорювати з Вашим лікарем.

Чому варто вибрати імпланти Neobiotech?

Neobiotech – провідний світовий бренд імплантів, розроблений у Південній Кореї і з’явився на ринку у 2000 році, має сертифікати FDA (Сполучені Штати Америки) та CE (Європейське співтовариство). Корейська компанія Необіотек пропонує асортименти імплантів різних діаметрів. З моменту заснування компанія Neobiotech невпинно прагне до нових і кращих способів у всіх галузях імплантології з переконанням, що рішення в області імплантації повинні залишатися простими, безпечними і швидкими як для стоматологів, так і для пацієнтів.

Розширення меж інновацій завжди було перевагою Neobiotech. Які ще переваги використання імплантів Необіотек?

 1. Імпланти Neobiotech успішно застосовуються протягом усього існування бренду у 50 країнах світу.
 2. Перевагою імплантів Neobiotech є так звана концепція AnyTime Loading, яка дозволила підвищити        стабільність імпланту у клінічно чутливому постімплантаційному періоді.
 3. Імпланти Neobiotech характеризуються кращим сприйняттям організмом пацієнта ніж імпланти інших брендів, і, таким чином, знижують ризик відторгнення імпланта.
 4. Можливість імплантації зуба та відновлення жувальної функції за допомогою імплантів Neobiotech за 1 прийом.
 5. Імпланти Neobiotech – це естетичний зовнішній вигляд та повна відповідність природному зубному ряду.

Етапи підготовки до імплантації зубів

Імплантація зубів – швидкий процес, оскільки за часом займає дуже багато, на відміну процесу підготовки до цієї події. Перед встановленням імплантів Neobiotech потрібно пройти комплексне стоматологічне обстеження. На цьому етапі робляться рентгенівські знімки зубів та 3D-зображення, а також створюються моделі щелепи та хірургічний шаблон. На основі проведеної діагностики формується послідовний план імплантації.

Операція із вживлення імплантів необіотек виконується поетапно з періодом загоєння між процедурами. Процес встановлення зубного імпланту Neobiotech включає кілька етапів, а саме:

 • видалення пошкодженого зуба (якщо в цьому є потреба);
 • підготовка щелепи (трансплантата) за необхідності;
 • встановлення зубного імпланта Neobiotech;
 • зростання та загоєння кістки;
 • встановлення абатмента;
 • встановлення штучного зуба.

Увесь процес встановлення імплантів Neobiotech може тривати кілька місяців від початку до кінця. Більшість цього часу витрачається на загоєння та очікування росту нової кістки в щелепі. Залежно від Вашої ситуації, конкретної процедури або матеріалів певні етапи іноді можна комбінувати і навіть провести імплантацію за один прийом.

Коли потрібен кістковий трансплантат?

Якщо ширина кістки щелепи недостатня або кістка занадто м’яка, може знадобитися кістковий трансплантат перед операцією з імплантації зубів Neobiotech. Це пов’язано з тим, що сильна жувальна дія чинить значний тиск на кістку, і, якщо вона не може утримувати імплант Neobiotech, операція може зазнати невдачі. Кістковий трансплантат створює більш міцну основу для імпланту необіотек.

Варіанти можуть включати природний кістковий трансплантат, наприклад, з іншого місця в тілі, або синтетичний кістковий трансплантат (спеціальний матеріал для заміни кістки), який може забезпечити опорні структури для розвитку нової кістки. У деяких випадках може знадобитися лише невеликий кістковий трансплантат, який можна зробити одночасно з операцією імплантації. Від стану щелепи залежатиме, як діяти далі.

Установка зубних імплантів Neobiotech

 1. Під час операції із встановлення імплантів Neobiotech хірург-стоматолог робить розріз, щоб відкрити ясна та оголити кістку. У кістці роблять отвори, куди буде вміщений металевий штифт зубного імпланта. Після цього на рану накладуть шви, щоб запобігти розвитку інфекції в обробленій області. На цьому етапі у вас все ще буде проміжок, де відсутній зуб. У разі потреби для покращення зовнішнього вигляду можна встановити тимчасову коронку.
 2. Час очікування росту кісток. Після закінчення першого тижня рана повинна частково загоїтися, тому при необхідності можна зняти шви. Таким чином, почнеться етап остеоінтеграції, який може тривати кілька місяців, коли тканина щелепи ростиме, доки не з’єднається з поверхнею імпланту Neobiotech. Під час цього процесу кістка щелепи росте та прикріплюється до поверхні зубного імпланту Neobiotech.
 3. Встановлення абатменту. Після фази остеоінтеграції в імплант Neobiotech буде вміщено абатмент, щоб поєднати штучний корінь та зубний протез. Для цього необхідно провести нове втручання, знову відкрити ясна і оголити імплант необіотек. Ця невелика операція, як правило, проводиться під місцевою анестезією в амбулаторних умовах.

Після встановлення абатменту ясна мають загоїтися протягом двох тижнів, перш ніж можна буде встановити штучний зуб.

Ціна на імпланти Neobiotech варіюється в залежності від складності проведення операції. Для визначення вартості конкретно вашого випадку запишіться на консультацію в стоматологічну клініку Корал Дент

Імпланти Neobiotech 2

Записатися на консультацію