Металокерамічні коронки

Металокераміка

Протезування металокерамікою – найпоширеніший вид незнімного зубного протезування.

Зіткнувшись з необхідністю відновлення цілком втрачених або зруйнованих зубів, пацієнт стоїть перед вибором не лише методу протезування, але і стурбований тим, який матеріал для протеза краще вибрати. Металокерамічне протезування – це деяка “золота серединка” серед усіх методів протезування. Металокераміка – це вдале поєднання природного зовнішнього вигляду, міцності і завжди доступні ціни.

Металокерамічні коронки стали популярними і затребуваними серед пацієнтів стоматологічної клініки КОРАЛ ДЕНТ” завдяки ряду переваг, переоцінити які просто не можна:

– так званий “бюджетний” варіант протезування;

– бездоганна точність прилягання металокерамічної коронки;

– максимальна подібність металокерамічних коронок з природного кольору живих зубів;

– зносостійкий, міцний і довговічний матеріал;

– можуть використовуватися упродовж тривалого періоду часу, не обмежують пацієнта у виборі їжі, не потребують якого-небудь спеціального відходу і додаткової обробки;

– на поверхні такого типу коронок менше осідає зубний наліт, що мінімізує ризик розвитку карієсу під коронками;

– доступна для кожного ціна.

Металокерамічні коронки

Коронка металокерамічна поступається цельнокерамической хіба тільки тим, що навіть при незначному убуванні ясен металевий обідок ясен стає помітним, що виглядає зовсім не естетично.

Коронки з металокераміки застосовуються, як правило, у випадках, коли міра руйнування зуба настільки серйозна, що міцність конструкції здатне забезпечити тільки використання дуже жорсткого (литого) каркаса, який відрізнявся б при цьому і легкістю.

Приклади наших робіт

Застосовуються металокерамічні коронки для:

– виготовлення зубних мостів;

– бічних зубів з максимальним жувальним навантаженням;

– відновлення одиничних зубів;

– установки на импланты.

Слід зазначити, що металокерамічні коронки можуть негативно впливати на поверхню зубів, що змикаються з ними, оскільки коефіцієнт їх твердості далекий від коефіцієнта твердості природних зубів. Також важливим є і естетична сторона протезування металокерамікою. Так, при зниженні рівня ясен металевий обідок каркаса може стати помітним, що з боку виглядає не дуже привабливо.

Установка металокерамічної коронки вимагає досвіду і сучасного устаткування. Усе це є в нашій стоматологічній клініці. Ми гарантуємо якість і низькі ціни.

Записатися на консультацію