Імплантація зубів

Втрата зубів — це завжди неприємно, але не варто впадати у відчай. Сучасні технології дозволяють повернути втрачені зуби, а з ними і впевненість у собі. Як сказав наш пацієнт: «Жувати — це теж щастя!»

Імплантація зубів 1

Процедура встановлення імпланта включає в себе кілька етапів.

 1. Консультація та планування.

На етапі консультації пацієнт розповідає лікареві про всі свої скарги, що призвело до втрати зубів. Необхідно повідомити про наявні проблеми організму, які приймаються ліки, які є шкідливі звички, про інші фактори, що можуть впливати на приживлюваність імпланта. Нові технології знизили ризик неприживлюваності імпланта і протипоказань для проведення імплантації практично не залишилося. Однак правильне інформування фахівців допоможе спланувати потрібну медикаментозну підтримку, а також тип операції, що планується.

Планування. На цьому етапі наш лікар-імплантолог обстежує місце для імплантації, визначає стан слизової, наявних зубів, правильність їх змикання, наявність на зубах пломб та їхній стан стан. Спеціаліст призначить комп’ютерне дослідження кістки – КТ для визначення її товщини і якості в місці проведення імплантації. Після огляду імплантолог поінформує про рекомендований план лікування, про кількість і тип імплантів, що підходять пацієнтові. У нас є кілька імплантаційних систем, які відрізняються за якістю, ціною та країною виробника. Також на цьому етапі буде обговорюватися гарантія, вартість і догляд за імплантами.

  1. Операція імплантації зубів.

У день планованої операції пацієнтам бажано приймати їжу не пізніше ніж за годину до втручання. Якщо були призначені додаткові процедури, провести їх. Почистити зуби.Операцію проводять під якісною місцевою анестезією, тому весь процес є повністю безболісним для пацієнта. Після настання анестезії виконують  невеликий розріз на слизовій, потім спеціальними свердлом формують ложе під імплант, в підготовлене місце вводиться імплант. Потім лікар або просто ушиває місце операції, або виготовляє на імплант тимчасову пластмасову коронку, чи залишає формувач ясен. Рішення приймається індивідуально в кожному конкретному випадку. Іноді після установлення імпланта  проводять  пересадку сполучнотканинного трансплантата, що беруть з  піднебіння пацієнта або за останнім зубом на верхній щелепі. Така пересадка сприяє більш тривалому терміну служби імпланта, перешкоджає проникненню мікроорганізмів з порожнини рота до його поверхні та запобігає природній віковій атрофії щелепи.

Якщо імплант ушивають, то на 7-10 добу шви знімають. А через 3-6 місяців буде  встановено формувач ясен на 7-14 днів. Надалі формувач замінюють на абатмент з постійною коронкою.

Зубні импланты Neobiotech мають високу якість і надійність. У нашій стоматологічній клініці можна встановити имплант Neobiotech за доступною ціною.

Імплантація зубів 2

Записатися на консультацію