Лікування зубів під наркозом

Лікування зубів під наркозом 1

Показання до лікування зубів під наркозом

Похід до стоматолога у багатьох людей викликає страх. Однак, лікувати зуби все одно потрібно, тому, щоб «полегшити страждання» в багатьох сучасних клініках використовують наркоз. В яких випадках потрібне лікування зубів під наркозом?

1. При панічному страху пацієнта. Не лише діти панічно бояться стоматологів, але й дорослі. Багато цих страхів пов’язані з «радянською» медициною, яка дійсно виглядала жахаюче. В наш час ситуація змінилась, і лікування практично безболісне, однак, страхи у багатьох пацієнтів залишились…

2. Якщо пацієнт має гострий блювотний рефлекс – це теж є «показанням» до використання наркозу. Адже інакше не можливо здійснити будь-які лікувальні маніпуляції.

3. Для пацієнтів, які страждають на алергію на препарати місцевої анестезії.

4. При складних стоматологічних патологіях.

5. Широке хірургічне втручання чи видалення кількох зубів – процедура теж не з приємних. Тому, краще скористатись наркозом.

6. При вроджених, спадкових та набутих захворюваннях, таких як ДЦП, ЗПР, аутизм та ін. лікування без застосування наркозу практично неможливе.

7. При обмеженнях до застосування загальної анестезії, яка має ряд причин, теж доцільно скористатись наркозом.

У стоматології “Корал Дент” здійснюють якісне лікування зубів з використанням наркозу. Кваліфіковані фахівці знайдуть підхід до кожного пацієнта, а процедура лікування буде максимально комфортною та безболісною.

Записатися на консультацію