Ортодонтія

Ортодонтія 1
Ортодонтологія – це розділ стоматології, який займається лікуванням дефектів розвитку зубів та щелепно-лицьової частини скелета. Нерівні зуби стають причиною того, що підвищується ймовірність розвитку раннього карієсу, пародонтиту, щелепно-лицьова мускулатура зазнає великого навантаження під час жування, а це викликає болі в голові, шиї, плечах і спині. Через порушення зубного ряду ускладнюється проведення гігієнічних заходів та погіршується зовнішній вигляд зубів та обличчя загалом. Якісна ортодонтія доступна для всіх клієнтів стоматології «Коралдент». Кваліфікований лікар-ортодонт, який може повернути вашій посмішці красу та здоров’я приймає пацієнтів на Оболоні.

Ортодонтична стоматологія: коли потрібна допомога фахівця?

Лікар стоматолог-ортодонт допомагає усувати дефекти прикусу та лікує інші захворювання зубного ряду. До нього потрібно записуватись у таких випадках:

 • • порушено симетрію обличчя;
  • аномально змістилася щелепа;
  • мають місце патології, що погіршують дихання;
  • складно пережовувати їжу та є проблеми з мовою;
  • при змиканні щелепи у роті лунає клацання;
  • становище зубів у роті порушено;
  • є різноманітні дефекти прикусу.

У кожному конкретному випадку лікар ортодонт у Києві підбирає індивідуальне лікування. У легких випадках може бути призначена спеціальна гімнастика для м’язів обличчя. За більш серйозних проблем проводиться випрямлення зубів за допомогою ортодонтичних конструкцій. У крайньому випадку проводиться операція у відділенні щелепно-лицьової хірургії.

Як проводиться вирівнювання зубів?

Найчастіше вирівнювання прикусу у дорослих та дітей проводиться за допомогою спеціальних ортодонтичних систем. Вони змінюють положення кількох або навіть одного зуба з усього ряду і при цьому сприяють нормальному розвитку щелепи та покращенню роботи м’язів обличчя. На вирівнювання зубів остаточна ціна залежить від типу конструкції, що використовується для цього. Вони бувають незнімними та знімними.

Дитяча ортодонтія переважно використовує рухливі, тобто знімні конструкції. Це акрилова пластика із дротяним елементом за формою зубів. Джерелом сили, яка впливає на зубний ряд, у таких конструкціях виступають болти та пружини. Знімні брекети встановлюються дітям віком 4-12 років, у яких ще не завершилася зміна молочних зубів на постійні. У цього виду брекетів досить обмежені можливості, а їх ефективність багато в чому залежить від типу прикусу та від того, наскільки відповідально пацієнт ставиться до лікування та виконує рекомендації лікаря.

Більш ефективне та швидке вирівнювання зубів забезпечують незнімні конструкції. Вони складаються із замків та кілець, приклеєних до верхніх чи нижніх зубів. Ці кріплення фіксують пружні арки, що надають на зуби постійний тиск. При носінні незнімних систем потрібно суворо дотримуватись правил гігієни ротової порожнини, щоб після їх зняття не зіткнутися з проблемою карієсу.

Сучасна ортодонтія використовує різні види фіксованих брекетів, які мають не тільки лікувальні та естетичні характеристики, але й ціни. Найбільш затребуваними є такі різновиди:

 • металеві. Це точні та доступні за ціною конструкції, що використовуються вже протягом багатьох років;
 • естетичні. Системи з кераміки та сапфіру, які візуально неможливо відрізнити від натуральних зубів. Вони непомітні навіть передніх зубах. Послуги ортодонту щодо встановлення та корекції цих конструкцій обійдуться дорожче, ніж із встановлення брекетів з металу;
 • самолігуючі. Ці конструкції забезпечуються дуже швидке ортодонтичне лікування зубів. За рахунок того, що вони не вимагають регулярної корекції, потребує часто відвідувати лікаря.

Лікар-ортодонт підбирає кожному пацієнту оптимальний варіант ортодонтичної конструкції, яка зможе якнайшвидше виправити прикус і зробити усмішку пацієнта красивою та здоровою.

Які завдання вирішує клініка ортодонтії?

Ортодонтична клініка «Коралдент» допоможе кожному пацієнту стати володарем гарної посмішки у віці. Наші фахівці мають великий досвід виправлення вроджених та набутих патологій зубного ряду, піднебіння та інших аномалій та дефектів. На послуги ортодонта у нас найдоступніші ціни на Оболоні. Наші лікарі працюють із якісними матеріалами на сучасному обладнанні.

Якщо вам потрібна консультація ортодонту, ціна його послуг приблизною вказана в каталозі. Точна вартість лікування залежатиме від складності ситуації із прикусом пацієнта та від обраного ним різновиду брекетів. Щоб записатись на консультацію, зателефонуйте нам за телефонами, які вказані на сайті. Наш центр ортодонтії завжди радий допомогти кожному клієнту стати володарем рівної білої посмішки.

Записатися на консультацію