Реставрація зубів

Реставрація зуба – це відновлення його цілісності, форми та кольору. Реставрацію можна розділити на естетичну і художню, а також на пряму й непряму. Естетичну реставрацію застосовують при лікуванні карієсу, коли лише відновлюється відсутня і зруйнована частина зуба. Інакше кажучи, це пломба на передньому зубі. Художня реставрація – це відновлення попередньої або бажаної форми, кольору зуба. Така реставрація допомагає зробити посмішку привабливішою.

Пряма реставрація – це та, яка проводиться в порожнині рота і результат виходить одразу. Непряма реставрація – це вініри, вкладки, накладки. Для цього виду реставрації потрібно декілька візитів до лікаря.

Перевагою прямої реставрації перед керамічними вінірами є швидкість виготовлення і відносно низька ціна. Однак, реставрація має менший термін служби – 3-5 років, порівнюючи з керамічними вінірами, тривалість служби яких від 10 років і більше.

Недоліки прямих (композитних ) реставрацій:

– відносно короткий термін служби – 3-5 років;

– незначна зміна кольору в процесі експлуатації, через те що матеріал має властивість вбирати речовини-барвники;

– під час використання реставрація незначно зменшується в об’ємі в наслідок природної стіраємості матеріалу.

Будь-який вид реставрації можливий, якщо зуб зруйнований менш аніж на 50% свого об’єму. У разі більшого руйнування є показаним застосування естетичних коронок.

Приклади наших робіт

Для реставрації застосовують матеріали, які повинні мати наступні властивості:

1. Тривалий робочий час з ними.

2. Чудова адаптація до тканин зуба.

3. Бути довговічними та міцними.

4. Володіти низьким відсотком усадки.

5. Мати ефект флуоресценції.

Пломбувальні матеріали вкладаються шарами і зуб повністю відновлюється. Міцна, естетична, довговічна реставрація не відрізняється від природних тканин зуба. Саме такі матеріали фірм 3M ESPE є в наших клініках для найкращих результатів. При встановленні реставрації використовують діодні фотополімерні лампи, що зводить до мінімуму можливість полімерної усадки матеріалу і перегрівання пульпи зуба.

Реставрація зубів у стоматологічній клініці забезпечить гарну посмішку. Нарощування зубів потребує досвіду стоматологів та якісних матеріалів, що є у нас!

Реставрація зубів

Записатися на консультацію