Лікування під мікроскопом

Стоматологія Корал Дент використовує один із кращих мікроскопів Seiler IQ виробництва США. Наша клініка обладнана двома такими стоматологічними мікроскопами.

Даний мікроскоп оснащений потужною оптичною системою в поєднанні з яскравим направленим пучком світла, що дає лікареві можливість побачити все те, що є недоступним неозброєному оку. Наприклад, додаткові канали, розгалуження пульпової камери, дентиклі, які можуть перекривати вхід у кореневий канал, ступінчасті уступи («сходинки») в каналі або залишки інфікованої маси на його стінці.

Інакше кажучи, коли лікар бачить, що він робить, якість роботи покращується в рази.

На сьогодні оптичні прилади в стоматологічній клініці є не розкішшю, а необхідністю.

Світова стоматологія вже навіть не розглядає варіанти лікування зубів без такої оптики як мікроскоп. Це призводить до надання якіснішої послуги, такої як ендодонтія під мікроскопом, реставрація під мікроскопом і навіть протезування під мікроскопом. Завдяки цій техніці роботи лікарі проводять лікування на найвищому рівні.

Зацікавленість пацієнтів у лікуванні під мікроскопом свідчить про їх усвідомлений підхід до цього процесу, небайдужість до якості роботи і т.д.

Збільшення і точковий світловий пучок дають можливість роздивитися все те, що раніше було недосяжним для погляду людини.
У минулому одна маленька неточність могла призвести до досить серйозних наслідків, наприклад, до негерметичної пломби або залишення каріозної тканини під постійною реставрацією.

Записатися на консультацію