Керамічні брекети

Керамічні брекети 1

Ортодонтія – розділ стоматології, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні і профілактиці зубо-челюстных аномалій або кажучи звичною мовою на виправленні прикусу.

Для виправлення прикусу наша стоматологічна клініка використовує знімні і незнімні апарати.

Знімні апарати:

  • біоблок (апарат МЮ)
  • твинблок.

Вони використовуються найчастіше в змінному прикусі – 7-9 років. Ці апарати носяться цілодобово і знімаються тільки для відходу за апаратом. На початку використання до цих апаратів треба звикати, це супроводжується легким дискомфортом в зубах. Ці апарати необхідно міняти кожні стать року, т. до . дитина росте. Використання цих апаратів вимагає регулярного відвідування доктора один раз в місяць.

Незнімні апарати

  • апарат Роса (для розширення верхньої щелепи)
  • дисталджет (для створення місця для кликів)
  • брекети

Брекети використовують у пацієнтів з постійним прикусом, тобто коли усі молочні зуби замінилися на постійні – 12-13 років. Брекет система має можливість вирівнювати зубний ряд, покращувати форму зубного ряду, зробити посмішку привабливішою, а також виправити прикус.

Неправильний прикус – досить поширена проблема у всьому світі, з якою, за деякими даними, стикаються біля 92аселения земної кулі. На щастя, сьогодні є досить багато способів виправлення прикусу.

Види брекетів :

  1. Металеві – найдоступніші за ціною. Мають найвищу міцність конструкції, проте виглядають не дуже естетично.
  2. Керамічні – практично повністю імітують колір зубів, не окислюються і не забарвлюються, але і вартість їх значно вища.
  3. Керамічні, самолигуючі – по суті, це “просунута версія” керамічних брекетів. Вони ще називаються безлігатурними брекетами. За ними простіше доглядати через відсутність лігатур, але і коштують вони дорожче за звичайних.
  4. Сапфірові – складаються зі штучно створених кристалів, менш міцні, ніж кераміка, унаслідок чого слід дотримуватися обережності. Прозорі і непомітні на зубах. Зазвичай дорожче за керамічних.

Вирівнювання зубів знімними апаратами виконується досвідченими стоматологами нашої клініки. Вирівнювання зубів за доступними цінами в наших стоматологіях Києва, Оболонь, Позняки.

Записатися на консультацію