Імпланти Straumann

Імпланти – це стоматологічне рішення, яке дозволяє відновити якість життя людей, які втратили один або кілька зубів, і серед різних альтернатив виділяють імпланти Straumann.

Зубні імпланти – надійний варіант заміни зубів на тривалий термін. Імпланти Straumann виготовлені з титану (також є види з цирконію, хоча використання цих імплантів менш поширене). На довговічність імплантів впливають кілька факторів: об’єм кісткової тканини, гігієна ротової порожнини. Але є й інші фактори, які можуть впливати безпосередньо – якість встановлених імплантатів та абатментів, на яких встановлена ​​зубна коронка.

З того часу, як дентальна імплантологія почала поширюватися, на ринку з’явилися різні бренди, деякі з них еволюціонували, інші зникли, а деякі залишилися стабільними з дуже хорошими результатами перевіреними часом. Straumann – упізнаваний бренд серед 100 існуючих брендів. І це завдяки їхній ефективності та довговічності. Кожен з імплантів Straumann дає можливість пацієнтові відновити ідеальну усмішку на довгі роки.

Наслідки відсутності зуба

Відсутність зубів не тільки знижує естетику посмішки, а й призводить до функціональних порушень: деформації прикусу, відбувається зміщення зубів у бік відсутнього зуба, а також можуть з’явитися захворювання ШКТ, біль у спині, голові та шиї.

Зменшення кісткової тканини – ще один вагомий мінус порушення зубного ряду. Якщо довго відкладати імплантацію, кісткова тканина може зменшитись настільки, що для надійного закріплення імпланта доведеться нарощувати кісткову тканину, а це несе за собою додаткові витрати та час на період відновлення та загоєння місця операції. Що швидше вам встановлять імплант, то менша ймовірність виникнення негативних наслідків.

Чому Штрауман? 5 причин, чому варто вибрати імпланти Штрауман:

 1. Це зубні імпланти, які відрізняються простотою встановлення, а також їх легко відновити і вони вимагають меншого догляду.
 2. Імплант Straumann виготовлений з титанового сплаву та відрізняється від інших імплантів своєю спіральною конструкцією та формою.
 3. Зубні імпланти Straumann використовуються з 1950-х років, що є помітною еволюцією у порівнянні з іншими виробниками і гарантує 99% успіху приживаності.
 4. Імпланти Straumann вважаються одними з найкращих брендів зубних імплантів з повним адаптуванням та стійкістю до використання протягом тривалого часу.
 5. На підставі досліджень пацієнтів, які робили імплантацію зубів, видно, що імпланти Straumann працюють краще; допомагають запобігти ризикам периімплантиту, інфекцій та інших пов’язаних проблем порожнини рота.

Переваги імплантів Straumann

Straumann імпланти – це швейцарська інженерія, що забезпечує високу точність та клінічну досконалість. Серед переваг Straumann можна виділити:

 • Наявність на ринку понад 70 років, що робить їх лідерами у своїх розробках та дослідженнях протягом усього цього часу.
 • Показник приживання становить 99% порівняно з 95% для імплантатів інших виробників.
 • Straumann представлені у різноманітних варіантах, щоб задовольнити широкий спектр потреб, включаючи міні-імпланти Straumann.
 • Підвищує стійкість до переломів у порівнянні з іншими імплантами.
 • Для пацієнтів з алергією на метали є спеціальні імпланти Straumann з кераміки.
 • Відповідно до досліджень, Straumann — це імпланти, які забезпечують найкращі післяопераційні результати.
 • Вони вимагають менше догляду, ніж інші типи протезів.
 • Розхитування коронки на Straumann відбувається дуже рідко.
 • У всьому світі встановлено понад 14 мільйонів імплантів Straumann.

Імплантація зубів Штрауман – це довгострокове вирішення проблеми втрати зубів і, як правило, краще інших альтернатив, як-от звичайні зубні протези і незнімні протези (які фіксуються на здорових зубах). У довгостроковій перспективі ціна на імпланти Штрауман є вигіднішим економічним рішенням, ніж інші методи лікування.

Види імплантів

 У даний час існує 8 типів імплантів Straumann з різними характеристиками:

 1. Стандартні імпланти Straumann це класичні імпланти, призначені для лікування на рівні слизової оболонки. У них гладенька шийка 2,8 мм. Вони ідеально підходять для одноетапних втручань, коли імплант встановлюється на рівні м’яких тканин без необхідності прикривати його під час загоєння.
 2. Імплант Straumann Standard Plus: цей імплант є гнучким у встановленні та має гладку шийку 1,8 мм, що ідеально підходить для встановлення гнучкого коронко-апікального імпланта в поєднанні з трансгінгівальним загоєнням.
 3. Кроссфіт-імпланти Straumann Standard Plus з вузькою шийкою: вони мають довжину 3,3 мм у діаметрі та їхня ортопедична платформа досить вузька.
 4. Короткі імпланти Straumann Standard Plus: така конструкція забезпечує гігієну ротової порожнини бокових зубів. Контакт між кісткою та імплантатом досить виражений.
 5. Straumann з конічним ефектом: відомий як імплант для одномоментного установлення, він ідеально підходить для встановлення після видалення або втрати корінного зуба.
 6. Імплант Straumann на рівні кістки: цей тип імпланту підходить для лікування на рівні кістки і може поєднуватися з трансгінгівальним або під‘ясенним загоєнням. У такому імпланті шорстка поверхня простягається до кінчика, а з’єднання виконується всередині.
 7. Straumann Bone Level Tapered: він має самонарізну конструкцію з апікальним конусом, що робить його ідеальним для таких складних ситуацій, як м’які кістки або лунки після видалення, де потрібна більша стабільність.
 8. Імплант Straumann Bone Level Tapered Ø 2,9 мм (Small One): це імплант із вузьким діаметром, але це не означає, що він неміцний, навпаки, він досить стійкий. У той же час він дуже естетичний завдяки своїм розмірам.

Відмінності Straumann імплантат від інших брендів

У всьому світі існує понад 100 брендів зубних імплантів, які по-своєму ефективні відповідно до потреб кожного пацієнта. Водночас вони відрізняються конструкцією спіралі та формою. Характеристики, що впливають на фіксацію гвинта до альвеолярної кістки на хірургічному рівні, також впливають на вибір між тією чи іншою маркою для досягнення бажаного результату.

Імпланти Straumann займають перше місце у світі завдяки чудовій якості, яка характеризує їх дизайн, і тому, що вони адаптуються до потреб людей, які їх потребують. На відміну від інших брендів, Straumann вкладає кошти у дослідження клінічної надійності та приживаності, щоб перевірити результати, перш ніж пропонувати імпланти пацієнтові. Цей етап дуже важливий для виявлення можливих проблем, які можуть виникнути під час встановлення імплантів. Таким чином, компанія дбає про здоров’я пацієнтів.

Популярне питання: яка ціна на імплант Straumann? Вартість залежить від типу імпланту, ознайомитися з прайсом на всі послуги можна на сайті Coral Dent або на прийомі у стоматолога в Київі.

Імпланти Straumann 1                              Імпланти Straumann 2

Записатися на консультацію