Імпланти Straumann

Компанія «Straumann» випускає продукцію преміум-класу вже більше 60 років. Імпланти «Straumann» складаються зі спеціального запатентованого сплаву «Roxolid» (~ 15% цирконію і ~ 85% титану), що робить їх на 35% міцніше в порівнянні з традиційними. Така міцність дозволяє застосовувати тонкі імпланти в ситуаціях, де для звичайних імплантів довелося б застосовувати кісткову пластику. Імпланти «Straumann» мають дуже високу приживлюваність. За даними деяких досліджень вона досягає 99%. Також всі імпланти цього виробника мають «SLA» або «SLActive» поверхню. Ця технологія полягає у створенні пористої поверхні, завдяки якій значно скорочуються терміни приживлення імплантів, стимулюються процеси загоєння, прискорюється формування нової кістки. Пацієнтам, котрі хочуть мати тимчасову коронку відразу після операції, слід вибирати імплант з поверхнею «SLActive». Дослідження довели, що завдяки їй ризик ускладнень при навантаженні на цей виріб відразу після імплантації знижується на 50%.

Продукція «Straumann» поширена в більш ніж 70 країнах світу, тому де б ви не знаходилися, Ви завжди зможете знайти фахівця, який працює цією системою.

Компанія «Straumann» надає довічну гарантію на свою продукцію. Пацієнт отримує «паспорт імпланта», куди вноситься вся інформація про проведену операцію з використанням продукції «Straumann

Записатися на консультацію