Баннер с изображением команды
Стоматологія Корал Дент  
Баннер с изображением команды
Наші послуги

Ваша гарна і щаслива посмішка - це те, до чого ми прагнемо!

Інформація про нас

Ми вдосконалюємось з кожним днем ​​і завжди готові до підвищення свого рівня кваліфікації. Наша клініка існує вже більше 8 років, за цей час ми відточили всі процеси роботи до блиску. Люди довіряють нам, тому після першого візиту залишаються з нами назавжди. В “Корал Дент” працюють кваліфіковані професіонали і майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Стоматологія Корал Дент лікує своїх пацієнтів використовуючи найкращі інструменти, які роблять лікування більш точним.

  Наші клініки
  Стоматологія Корал Дент

  У нас працюють кваліфіковані професіонали і майстри своєї справи

  8 років клініці

  Більше 9 000 задоволених пацієнтів

  Команда професіоналів

  Лікарі з досвідом від 7 до 20 років

  Власна комп'ютерна томографія

  Точна рентген діагностика на місці

  100% стерильність

  Дезінфекція і стерилізація на імпортному обладнанні

  Сервіс та гарантії

  Турбота про пацієнтів і відповідальність за результат

  bg-img

  0

  Робочих кабінетів

  0

  Співробітника в клініці

  0

  років

  Середній стаж роботи лікарів

  0

  Сучасне

  німецьке обладнання

  0

  +

  поставлених імплантів

  0

  +

  Чисток за 2020 рік

  0

  +

  Виготовлених вінірів і безметаллевих коронок

  0

  +

  Встановлених брекет систем за рік

  0

  Робочих кабінетів

  0

  Співробітника в клініці

  0

  років

  Середній стаж роботи лікарів

  0

  Сучасне

  німецьке обладнання

  0

  +

  поставлених імплантів

  0

  +

  Чисток за 2020 рік

  0

  +

  Виготовлених вінірів і безметаллевих коронок

  0

  +

  Встановлених брекет систем за рік

  Наше Обладнання

  Ми стежимо за всіма новинками в стоматології, наші матеріали та інструменти відповідають найвищим стоматологічним стандартам.

  bg-img
  Відгуки

  Люди довіряють нам, тому після першого візиту залишаються з нами назавжди.

  Стоматологічна клініка Корал Дент

  Стоматологія – це діагностика, лікування та профілактика захворювань зубів, ясен та щелепи. Регулярне відвідування стоматолога необхідне для здоров’я порожнини рота, воно також може вплинути на здоров’я цілого організму. Від білих зубів підвищується самооцінка, від здорових зубів без карієсу покращується якість життя, від правильного прикусу залежить те, як людина пережовує їжу, що впливає на подальші процеси в організмі людини.

   Чому важливо регулярно відвідувати стоматолога?

   

  Обстеження у стоматологічній клініці Київ:

  • дозволяє виявити карієс на ранній стадії. Під час огляду стоматолог перевіряє зуби на наявність карієсу. Що раніше виявити карієс, то легшим і швидшим буде лікування.
  • Допомагає виявити захворювання ясен, яке проходить у безсимптомній формі або на ранній стадії. Багато людей із захворюванням пародонту (ясен) навіть не підозрюють про його наявність.
  • Допоможе виявити перші ознаки раку ротової порожнини. Стоматолог перевірить ротову порожнину наявність ознак раку. Це дуже важливо, якщо пацієнт курить.
  • Можливість перевірити пломби. Лікар огляне пломби, щоб переконатися, що вони придатні для виконання своїх функцій.

   Регулярні відвідування стоматолога дозволяють зберегти здоров’я ротової порожнини і виявити проблему на ранній стадії.

   

   Є кілька причин звернутися до стоматології на Героїв Дніпра, і дуже важливо проходити огляд у стоматолога кожні шість місяців.

  1. Профілактика. На прийомі у стоматолога оглядаються ясна, зуби, стоматолог виявляє карієс, камінь, наліт. Регулярна перевірка цих речей допомагає запобігти серйозним проблемам у майбутньому. Для профілактики потрібно проводити професійне чищення зубів, щоб видалити наліт та зубний камінь, які є причинами карієсу та захворювань ясен.
  2. Біль чи дискомфорт. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт у зубах, роті, щелепах чи яснах, настав час звернутися до стоматолога. Біль або набряк у ділянці шиї, рота або обличчя можуть бути ознакою захворювань ротової порожнини. Так само, якщо ви помітили кровотечу з ясен або якщо у вас виникли проблеми з пережовуванням їжі, вам слід запланувати візит до стоматолога, щоб дізнатися, в чому можуть бути причини.
  3. Повторний візит стоматолога після втручання. Якщо ви вже пройшли стоматологічну процедуру, важливо переконатися, що все гаразд.

   

   Чи потрібно йти до стоматолога, якщо зуби не болять?

  Багато хвороб можуть перебігати у прихованій формі і тривалий час не турбувати. Наприклад, карієс на початковій стадії не дає знати про себе. І лише коли хвороба досягає нерва, пацієнт починає відчувати біль. Тому нехтувати відвідуванням стоматолога – груба помилка. Завдяки стрімкому прогресу в стоматології більше не потрібно терпіти біль і відчувати страх перед прийомом у стоматолога. Сучасні стоматологи пропонують безліч варіантів лікування та догляду за зубами:

  • професійне вибілювання;
  • пломби, що імітують зовнішній вигляд природних зубів;
  • імплантація та реставрація.

   

  На що варто звертати увагу при виборі стоматолога, що Вам підходить?

   Вибір стоматолога – етап на шляху до здорової посмішки. Адже потрібно знайти не тільки професійного лікаря, а й людину, якій можна довіритися, щоб прийти на прийом і повністю розслабитися у стоматологічному кріслі. Процес вибору стоматолога ускладнюється тим, що зараз дуже багато клінік, наприклад, стоматологія Оболонь, пропонуються десятки різних медичних закладів, то ж як серед такої кількості знайти потрібний варіант? При виборі стоматолога зверніть увагу на такі моменти:

  • зручний графік прийому у стоматолога;
  • зручне розташування стоматології, поряд є метро або паркування для автомобіля;
  • чистий та акуратний стоматологічний кабінет;
  • стоматолог доступно пояснює необхідність того чи іншого методу лікування;
  • вам надають повну інформацію про вартість процедур до моменту лікування.

  Коли ви шукаєте стоматологію Київ, пошукова система видасть адреси клінік всього міста, але набагато простіше написати свій район, щоб дорога до клініки не забирала багато часу, наприклад стоматологія Позняки. Перед записом на прийом до стоматології на Мінській на сайті ознайомтеся з послугами, які пропонують клієнтам, а також відгуками пацієнтів. Порівняйте ціни на послуги у кількох клініках, але пам’ятайте, що знижки та низькі ціни не завжди є гарантією якісного обслуговування.

   Поширені запитання з приводу догляду за порожниною рота

   

  Як підтримувати здоровий стан зубів у період між стоматологічними оглядами?

   Чищення зубів вранці та ввечері забере всього 5-6 хвилин на день, але збереже зуби здоровими та красивими. Додайте до свого повсякденного догляду зубну нитку, ополіскувач для рота та шкрібок для язика. Знизьте кількість цукру в раціоні та обов’язково заплануйте регулярний огляд лікаря раз на півроку.

   

  В якому віці слід починати водити дитину до стоматолога?

   З появою молочних зубів потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота малюка. Оскільки діти часто люблять солодощі, не забувайте про чищення зубів. Те, що молочні зуби рано чи пізно випадуть – пастка, через це батьки думають, що стежити за здоров’ям молочних зубів немає сенсу. Насправді молочні зуби безпосередньо впливають на постійні зуби та стан здоров’я ясен. Після першого відвідування обов’язково призначте регулярні огляди раз на півроку.

   

  Коли потрібно міняти зубну щітку?

   Раз на три-чотири місяці змінюйте стару зубну щітку на нову. Стоматологи також рекомендують замінити щітку після хвороби, через те, що у щетинках можуть накопичуватися мікроби. Людям із захворюваннями ясен рекомендовано змінювати щітку раз на місяць. Щодо заміни електричних щіток, то слід уточнювати в інструкції до кожної окремої моделі.

   У стоматологічній клініці Корал Дент ми прагнемо забезпечити найвищу якість надання медичних послуг, орієнтуючись на потреби пацієнта. Для цього ми наймаємо найкращих стоматологів і робимо натиск на створення команди, яка захоплена турботою про людей. Coral Dent пропонує повний список стоматологічних послуг. Регулярні огляди та підтримка здоров’я порожнини рота у стоматології Київ можуть запобігти розвитку серйозних стоматологічних проблем, які потребують дорогого лікування.

  Адреса

  Київ, Оболонь, вул. Героїв Дніпра 18