Синус ліфтинг відкритий

Коли потрібно проводити відкритий синус-ліфтинг і в чому його суть?

Суть операції з синус-ліфтингу полягає в тому, що дно гайморової пазухи переміщується вище свого початкового рівня, а в утворену порожнину вводиться кісткова речовина, яка через деякий час перетворюється у власну кістку. У якості кісткової речовини може бути використаний спеціальний біоорганічний матеріал, власна кісткова тканина з якої-небудь ділянки тіла пацієнта або ж кістка, трансплантована від іншої людини.

Нарощування кісткової тканини в місці установки імпланта може бути необхідною з двох причин:

– якщо пацієнт втратив зуб давно, навантаження на ясна не було довгий час, через що кісткова тканина в щелепі стоншилася;

коли гайморова пазуха пацієнта розташована занадто низько і висоти кістки верхньої щелепи недостатньо для установлення імпланта.

Синус ліфтинг відкритий 1

Процедура синус-ліфтингу – це безпечно, якщо ви звернулися до професіоналів.

Фахівці клініки «Корал Дент» зроблять все для того, щоб синус-ліфтинг не дав ніяких інфекційних ускладнень, що особливо важливо для пацієнтів з ослабленою імунною системою. Для цього нерідко перед процедурою проводять спеціальну антибактеріальну терапію.

Коли лікар злегка відсуває дно гайморової пазухи під час проведення імплантації, значить, мова йде про закритий тип синус-ліфтингу. Ціни на таку маніпуляцію залежать від конкретної клінічної ситуації, а також від матеріалів, що використовують.

Під час відкритого синус-ліфтингу, ціна якого вище синус-ліфтингу закритого типу, в стінці гайморової пазухи роблять невеликий надріз і вводять матеріал, який заміщує кісткову тканину. Відкритий синус-ліфтинг проводять або одночасно з проведенням установлення імпланта, або ж до його того.

Не можна не відзначити, що процедура синус-ліфтингу насправді дуже проста і добре відпрацьована. У ній немає нічого страшного. Безумовно, верхньощелепна пазуха виконує безліч важливих функцій, проте не варто хвилюватися з приводу того, що дана операція може негативно вплинути на зігрівання та очищення носа, проходження повітря або на голос пацієнта.

Як показує практика, функції пазух не змінюються навіть якщо заповнити їх на 50%, а зазвичай для успішного проведення імплантації достатньо значно меншої товщини.

Варто відзначити, що отримати знання, як себе поводить кісткова тканина коли в неї втручаються, неможливо без певного досвіду та кваліфікації. Адже встановити імплант не складає особливих труднощів, але важливо зробити це так, щоб він довгі роки виконував свої функції. В клініці «Корал Дент» працюють професіонали, які пройшли навчання в європейських стоматологічних клініках і мають більш аніж десятирічний досвід роботи в області імплантації.

Іноді можна обійтися без відкритого синус-ліфтингу і виконати закритий синус-ліфтинг. Відмінність в тому, що при закритому немає необхідності широко відшаровувати слизову для додавання відсутньої кістки, а достатньо всього лише м’яко підняти дно гайморової пазухи, виконавши при цьому кілька ударів по спеціальному молоточку. Техніка виконання представлена ​​на відео нижче. Насправді, процедура підняття переноситься пацієнтами дуже легко, ці кілька ударів швидко забуваються, а набряки не з’являються як при відкритому синус-ліфтингові.

Записатися на консультацію