3Д діагностика

3Д знімок зубів

3D-діагностика або комп’ютерна томографія— метод непроникного пошарового дослідження внутрішньої будови кісткових структур. У нашій стоматологічній клініці використовують найновітніший комп’ютерний томограф.

Стоматологічний комп’ютерний томограф “Dentsply Sirona Orthophos” — це апарат нового покоління, що дозволяє отримати різкі, контрастні панорамні знімки та високоточні 3D-знімки.
Наш томограф завдяки сенсору з технологією «DCS» (датчик прямого перетворення) здатний робити високоточні панорамні знімки в будь-яких анатомічних ситуаціях, що різко збільшує потеніал діагностики. А технологія “SL” (“Sharp Layer Technology”) робить можливим виконати за одне сканування десятки тисяч зображень, перетворюючи їх та отримуючи HD якість знімка 3D. Апарат томограф «Dentsply Sirona Orthophos» володіє функцією зміни досліджуваного поля: 5×5, 8×8, 11×11. Вона дозволяє лікарям збільшувати чи зменшувати ділянку, що аналізується.

Цей метод дослідження надає можливість фахівцеві ставити точний діагноз, проводити планування лікування чи оперативні втручання у ротовій порожнині на високому рівні. Для вирішення ортодонтичних завдань апарат оснащений консоллю цефалостата. За його допомогою можна отримувати знімки не тільки у прямій, але й у бокових проекціях — цефалометрію.

На сьогодні без 3D-діагностики не можна спланувати подальшу реабілітацію стоматологічного пацієнта.

3Д діагностика 1

Записатися на консультацію