Лікування карієсу

Лікування карієсу

У клініці Корал Дент лікування карієсу здійснюють виключно за найостаннішими методиками. Лікар працює за новими європейськими протоколами. Використовують матеріали, які добре себе зарекомендували. Під час роботи з каріозними порожнинами застосовують мікроскоп, це дозволяє лікареві бережливо препарувати зуб, що в свою чергу зберігає тканини зуба живими. А також, працюючи під великим збільшенням, лікар не пропустить уражених тканин.

Тому довіряючи клініці Корал Дент, Ви можете бути впевнені, що робота буде виконана на найвищому рівні.

Карієс – це патологічний процес, що протікає в твердих тканинах зуба через вплив зовнішніх і внутрішніх факторів.

Карієсогенні бактерії є основною причиною появи карієсу.

Мікроорганізми, перебуваючи на поверхні зуба, утворюють органічні кислоти, а це в свою чергу знижує Ph на поверхні емалі, внаслідок чого утворюються осередки демінералізації і руйнується органічний матрикс емалі. Простими словами, наліт і бактерії на поверхні зуба призводять до появи порожнини в ній.

Фактори, що призводять до патологічного процесу:

велика кількість нальоту на поверхні зуба;

зловживання вуглеводами;

Недостатня (надмірна) ? насиченість емалі іонами фтору;

відсутність гігієни порожнини рота і т.д.

 

Робота професіоналів стоматології Корал Дент

До
После

 

 

Карієс поділяють на кілька груп:

Карієс у стадії плями. Початкова стадія характеризується білуватою плямою, гладкою на дотик, що цікаво, ця стадія вважається оборотною. При правильному догляді і місцевому застосуванні різних ремінералізуючих препаратів можна домогтися повної ремісії.

Поверхневий карієс – це карієс, що переходить зі стадії плями у стадію демінералізації, пляма з білуватого кольору переходить в коричневий. Поверхня стає шорсткою і матовою. Іноді буває перебіг є безболісним, а іноді зуб стає чутливим до температурних подразників і з’являється біль від солодкого.

Лікування такого процесу – це обробка поверхні емалі, зняття ураженої тканини та встановлення пломби.

Середній карієс. Характеризується руйнуванням емалі з утворенням заглиблення в порожнині зуба, що досягає дентин-емалевого з’єднання. При цьому больові відчуття вже інтенсивніші, часті.

Лікування такого дефекту полягає в обробці уражених тканин, видалення усіх каріозних, нежиттєздатних та встановлення пломби.

Глибокий карієс – це завжди глибока порожнина, що досягла нижніх відділів дентину. Скаргами пацієнта є досить інтенсивний біль від температурних та харчових подразників. За відсутності подальшого лікування можливі опускання процесу в пульпову камеру та інтоксикація нервових волокон, що призводить до їхньої подальшої загибелі.

Лікування глибоких порожнин є вже більш складним. Воно полягає в обробці і очищенні порожнини зуба від усіх уражених тканин. Проводять захист пульпової камери спеціальними прокладковими матеріалами, а потім відновлюють зуб реставраційними фотополімерами.

 

Записатися на консультацію