Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг 1

Плазмоліфтинг — це інноваційна методика, розроблена для омолодження та відновлення тканин організму. Метод ґрунтується на введенні власної плазми крові з підвищеним вмістом тромбоцитів. Цю методику взяли на озброєння як стоматологи, так і косметологи. Здатність відновлення тканин шляхом введення тромбоцитарної маси є дуже високою.

Механізм дії.
Багата на тромбоцити плазма, введена у певну ділянку, чи то слизова оболонка порожнини рота, чи епідерміс, змушує організм виробляти специфічні білки, які сприймаються рецепторами клітин і змушують клітини ділитися, тобто працюють як фактори росту. За результатами досліджень плазма прискорює процеси загоєння в різних тканинах (кісткових, м’язових, слизових, а також в епідермісі).

Техніка проведення.
Для отримання плазми у пацієнта забирається 20-100 мл венозної крові. За допомогою центрифугування кров розділяється на еритроцитарну та тромбоцитарну маси. Отримана тромбоцитарна маса може мати різний вигляд залежно від вибраних параметрів центрифугування крові. Потім лікар набирає масу в шприц та ін’єкційно вводить в обрану ділянку. Час проведення процедури становить близько 30-40 хвилин.
Кількість процедур та тривалість курсу можуть змінюватися виходячи з поставленої мети, а також індивідуальних особливостей пацієнта.
Плазмоліфтинг потребує професіоналізму та якісної техніки. У нашій стоматологічній клініці досвідчені лікарі та найкращі ціни на процедуру плазмоліфтингу.

Записатися на консультацію