Видалення зубів

Видалення зуба це хірургічна маніпуляція, яка проводиться строго за свідченнями.

Рішення про видалення зубів в стоматологічній клініці Корал Дент приймається тільки зважено, коли усі інші методи лікування зубів безперспективні.

Хірурги нашої клініки мають необхідні знання і устаткування для безболісного і атравматичного витягання зуба. В деяких випадках застосовується спеціальний ультразвуковий апарат. Лікар акуратно відшаровує зубну тканину від кісткової тканини і при потребі підсаджує в лунку тромбоцитарну масу для швидкого загоєння і відновлення кісткової тканини.

Причини видалення зубів :

  • Каріозні ураження, які распостранились на корінь зуба
  • Неоперабельні або невиліковні кісти зубів
  • Пародонтит III стадії
  • Ретенированные або дистопированные зуби, які неможливо поставити в зубний ряд ортодонтическими методами
  • Травми зубів, при яких неможливо відновити цілісність зуба
  • Видалення молочних зубів по показаням

Ціна за видалення зуба залежить від складності маніпуляцій, що проводяться.

Видалення зубів 1

Найбільш поширеною маніпуляцією в хірургічній стоматології є видалення зубів. Серед усіх видів видалень окремо хочеться зупиниться на видаленні зубів мудрості.

Показаннями для видалення зубів мудрості є:

  • каріозні ураження, що не піддаються лікуванню традиційними способами
  • недостатнє, неповне прорезывание восьмих зубів
  • ретенированные зуби, тобто такі, що повністю не прорізалися
  • за ортодонтичним показанням

Як правило восьмі зуби не несуть функціонального навантаження, тому не варто боятися їх видаляти, особливо якщо у Вас є присутніми одно або декілька показань до їх видалення.

Давайте розглянемо етапність процедури видалення найбільш складного діагнозу – ретенованого зуба.

  1. Діагностика. На цьому етапі треба розглянути все за і проти такої процедури. Тому що нарівні з показаннями існують і протипоказання до таких видалень. Наприклад перенесений нещодавно інсульт, інфаркт міокарду, цукровий діабет у стадії декомпенсації, психічні захворювання. На цьому етапі в обов’язковому порядку робиться комп’ютерна томографія. Я хочу підкреслити що потрібна саме томографія (3Д), а не панорамний знімок (ОПТГ), оскільки тільки на 3Д знімку видно просторове співвідношення зубів і нижнечелюстного каналу, в якому проходять нерв і судини, що живлять нижню щелепу і іннервуючі зуби і м’які тканини порожнини рота.
  2. На цьому етапі хірург планує місце майбутніх розрізів. Як правило їх два, проте якщо восьмий зуб частково прорізався, то розріз може бути і один.
  3. При створенні доступу до зуба відкидається мягкотканный клапоть і візуалізується зуб.
  4. Етап видалення зуба. На цьому етапі зуб розрізає спеціальними хірургічними борами і наконечником. Хочу помітити, що застосовуючи накопичений досвід і знання за 20 років практики, зводить до мінімуму травми своїх м’яких тканин і кістки щелепи. Розпилюється тільки сам зуб. Витягання його йде по шматочках, в уникнення необхідність вирізування частини кістки для витягання “красивого” і цілого зуба.
  5. Накладення швів. Завдяки сучасним технологія фахівці клініки “КОРАЛ ДЕНТ” проводять процедури, зокрема і процедуру видалення зуба, безболісно, що є засадничим принципом сучасної стоматологічної хірургії. Але це крайній захід. Усі свої зусилля ми направляємо саме на збереження зуба, відновлення кісткових тканин і подальшу підтримку зуба в здоровому стані. Усі знеболюючі препарати і методики, які ми сьогодні використовуємо і застосовуємо на практиці, дозволяють говорити про те, що стоматологічна хірургія в “КОРАЛ ДЕНТ” – це безболісно.

Рекомендації після видалення зуба

  1. Перше на що хочеться звернути увагу цю НЕ вживати їжу до тих пір, поки не пройде анестезія. Навіть, якщо Ви дуже голодні, не рекомендується вживати їжу, поки є присутнім ефект знеболення. Це відгукнеться травмами м’яких тканин щоки і мови. Якщо є присутнім сильний голод, можна випити рідину кімнатної температури і дочекатися закінчення анестезії. Проявивши обережність в перші години поле видалення, Ви збережете в цілісності м’які тканини порожнини рота і це дозволить швидше повернутися до звичного ритму життя
  2. Після видалення не рекомендується вживати сильно гарячі або холодні напої
  3. Перші 3 дні після видалення варто виключити активні фізичні навантаження

Записатися на консультацію