Коронки на імплантах

Коронки на імплантах

Коли вже імплант поставлений, настає наступний етап лікування – протезування на імплантах. Зверху на імпланти можуть надіватися абсолютно будь-які протези – одиничні коронки, мостовидные протези, будь-які знімні протези, у тому числі і ті, що замінюють увесь зубний ряд. Коронки або протези на имплантах можна розділити по виду фіксації на

  • знімні
  • умовно-знімні
  • незнімні

Другий вид протезування – це умовно знімні протези на імплантах. Зовні вони дуже схожі на звичайні мостовидные протези, але при першій необхідності доктор може їх зняти для корекції або лагодження. У такий спосіб робляться від однієї коронки до мостовидных протезів на 12 і навіть 14 зубів. Нині набирають популярність так звані конструкції All-on-four, All-on-six. В цьому випадку доктор встановлює на одній щелепі від чотирьох до шести имплантов і на них розташовуватимуться усі 12 або 14 зубів.

Коронки на імплантах мал.2

Приклади наших робіт

Деякі імпланти при цьому розміщуються під кутом до 35 градусів обходячи нижньощелеповий нерв і артерію на нижній щелепі і гайморові пазухи на верхній щелепі. Надалі, після операції доктор отримує відбитки і відпускає пацієнта на 1-2 дні з формувачами.

На наступному прийомі пацієнтові ставлять тимчасові коронки і фіксують їх за допомогою гвинтів до имплантам. Такою конструкцією пацієнт користується від двох до 6 місяців, залежно від щелепи, кількості имплантов, наявність супутніх кісткових пластик. По витіканню цього часу робляться декілька візитів, на яких тимчасові конструкції міняються на постійні з металокераміки, металлокомпозита, діоксиду цирконію.

Коронки на імплантах мал.3

Установка коронки на імплант – це важлива частина протезування. Замовити коронку на імплантат за доступною ціною можна в нашій стоматологічній клініці.

Записатися на консультацію