Знімні протези

Знімні протези

Повні знімні протези, це протези які тримаються або за рахунок негативного тиску і фіксуються до слизової порожнини рота, або за наявності імплантів, фіксуються до імплантів спеціальними абатментами.

Переваги знімних протезів

  1. Простота використання
  2. Відновлення жувальної функції
  3. Легкість гігієнічної обробки цих протезів
  4. Низька ціна
  5. Швидкість виготовлення
  6. Різноманітність форм і кольору зубів, що дозволяє добитися максимально естетичного результату

Недоліки знімних протезів

  1. Обмеження по вживанню деяких видів продуктів
  2. Необхідність в щоденному чищенні протезів
  3. Великий період адаптації до цих протезів – від 2-х тижнів до 2-х місяців
  4. В деяких випадках необхідність використання спеціальних фіксувальних паст і кремів

Види знімних протезів

  • Повні знімні протези
  • Частково знімні протези
  • Знімні протези з опорою на импланты
Приклади наших робіт

Повні знімні

Повні знімні протези складаються з пластмасового базису і штучних зубів, які вварюються в протез. Ці протези тримаються за рахунок негативного тиску, який з’являється між протезом і слизовою оболонкою порожнини рота. Матеріал базису – акрилова пластмаса. На нижній щелепі як правило, і рідко на верхній щелепі для хорошої фіксації протеза застосовуються спеціальні пасти і креми, наприклад Корега. Після видалення останніх зубів повинно пройти 2-3 місяці для того, щоб сталася рання атрофія щелепи, при цьому протез виготовлений відразу після видалення, вимагає повної заміни через 3-5 місяців або перебазування. Після виготовлення повних знімних протезів у пацієнтів розгладжуються носогубні складки, підводяться куточки рота, посмішка стає відкритішою і повнішою, у пацієнтів покращується якість життя.

Частково-знімні протези

Ці протези застосовуються, коли в порожнині рота є хоч би один зуб. Вони складаються з базису протеза, штучних зубів і кламерів, якими протез тримається за зуби. Ці протези бувають пластинчатими і бюгельными. Бюгельный протез, це протез який складається з металевої дуги на яку прикріпляється базис протеза і штучних зубів. Бюгельные протези зручніші в порівнянні з частково знімними і відновлюють жувальну ефективність більшою мірою. Також вони займають менше місця в порожнині рота, оскільки металу у складі протеза може бути менший в порівнянні з пластмасою в пластинчатих протезах для забезпечення необхідної міцності. Для застосування таких протезів повинно бути не менше 6 здорових зубів на одній щелепі, оскільки ці протези передають жувальне навантаження і на ясна і на свої зуби. Бюгельный протез – найміцніший вид.

Протези з фіксацією на імпланти

Такі протези застосовуються як правило на нижній щелепі для поліпшення фіксації в порожнині рота. Після установки 2-х імплантів, на них ставляться кулькові абатменти, а в середину протеза вварюються відповідні частини матриці, за допомогою якої протез фіксується до імплантів. Такий вид протеза має переваги, оскільки має кращу фіксацію в порівнянні з традиційним повним знімним протезом. Якщо є можливість встановити 4 імпланта, то їх об’єднують в одну дугу і протез зафіксований на такій конструкції має ще більшу фіксацію в порожнині рота. При цьому базис протеза можна значно зменшити, прибравши великі крила протеза на нижній щелепі і піднебінну пластинку на верхній.

Етапи виготовлення знімних протезів

  1. Відбитки, виготовлення валиків прикусів
  2. Визначення і фіксація центрального співвідношення, вибір кольору штучних зубів
  3. Примірка воскової репродукції майбутніх протезів
  4. Виготовлення протеза і здача протеза, первинна корекція
  5. Через 2-3 дні вторинна корекція

В нашій стоматологічній клініці у Києві, вам встановлять зубний протез за доступною ціною. Ми працюємо тільки з якісним устаткуванням.

Знімні протези мал.2

Записатися на консультацію